Naše služby

Gastro je náš život. Umíme ukuchtit originální recepty nebo zajistit kurzy vaření a teambuildingy. Náš foodstyling vás ohromí a naše fotky a videa vám ukážou, jak moc je vizuální podoba jídel důležitá a klíčová pro rozhodování lidí.

1. Fotografování jídla

Ne nadarmo se říká, že člověk jí očima. Každé jídlo může být malé umělecké dílo. Profesionální fotografie jídel jsou základem gastromarketingu a pro nás jsou na prvním místě. Přesvědčte se sami.

Nezávazně poptat
Fotografování jídla

2. Videorecepty a Reels

Věděli jste, že videorecepty jsou jedním z nejvyhledávanějších pojmů v rámci internetu? Recept formou videa je pro lidi násobně pochopitelnější a kvalitně zpracované Reels zase zaujmou násobně větší množství lidí než prostý text.

Nezávazně poptat
Videorecepty a Reels

3. Sestavení receptů

Potřebujete originální nápady? Chcete oživit svůj gastro-sortiment? Nápaditost je naše druhé já. Umíme vymyslet nejen skvělé a originální pokrmy, ale i vytvořit tematické série receptů věnované například ročním obdobím, konkrétním surovinám nebo skupinám uživatelů.

Nezávazně poptat
Sestavení receptů

4. Foodstyling

Vizuálnímu zpracování jídel věnujeme speciální pozornost a sledujeme nejnovější trendy v oblasti foodstylingu. Díky tomu dokážeme z jídel udělat malá umělecká díla na která se nejen dobře dívá, ale které rozdráždí chuťové pohárky snad každého člověka.

Nezávazně poptat
Foodstyling

5. Firemní teambuildingy

Naše kuchyňské studio nabízí vynikající zázemí a prostory ne jen pro vaření či natáčení, ale dají se v něm pořádat i teambuildingy pro skupiny až 30 lidí. Přednášky a prezentace můžete okořenit ukázkou či výukou vaření a spojit třeba s přípitkem dobrého vína u zahradního grilu.

Nezávazně poptat
Firemní teambuildingy

6. Kurzy vaření

Milujete italskou nebo francouzskou kuchyni? Chcete se zdokonalit v přípravě ryb či mořských plodů? Jste vegan či vegetarián a chcete si rozšířit obzory? Jsme schopni zajistit kurzy vaření od cukrářských delikates až po ajurvédsou kuchyni s učitelem ze Srí Lanky. Napište nám, o co byste měli zájem.

Nezávazně poptat
Kurzy vaření
„S děvčaty z Kuchty.cz spolupracujeme už delší dobu na našem přístroji ETA Leonardo a vytvořily už přes 700 receptů pro naše uživatele. Navíc oceňuji velmi vstřícnou komunikaci, a to, že je na Kuchty spoleh..“

Alice Holubová
Produktový manažer, ETA

,,S Karolínou jsme realizovali natáčení reklam pro naše klienty. Kuchty pro nás zajistily kompletní realizaci foodstylingu včetně logistiky. Jsme velmi spokojeni..''

Petr Babinec
creative producer

Ozvěte se nám

Zaujala vás některá z našich služeb nebo chcete prokonzultovat své představy realizace? Ozvěte se. Ukuchtíme vám nabídku na míru.

© 2023 Kuchty.cz